Başkan Öztürk’ten %97’lik Rekor Üstü Maaş Zammı

Göreve geldiği günden beri işçisine her zaman asgari ücretin ve diğer belediyelerin üzerinde maaş vererek “sadece seçim için değil her zaman işçisinin yanında olduğunu” vurgulayan Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk, Belediye Personeli ile İtfaiye ve Garaj Amirliği’nde bir toplantı gerçekleştirdi.

Bu toplantıda işçi ücretlerine %97 oranında zam yaptığını ve belediyedeki en düşük işçi maaşını net 27 bin 500 TL’ye yükselttiklerini açıkladı. Açıklanan ücret işçileri memnun etti. Belediye çalışanları Başkan Öztürk’ü alkışlayarak bu memnuniyetlerini dile getirdiler.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanı Öztürk: “Kıymetli çalışma arkadaşlarımızla 5 yılı devirdik. Ilgaz’ımız için birçok hizmete imza attık. Birçok projeyi birlikte gerçekleştirdik. Hepsine gayretli çalışmaları için teşekkür ediyorum. İkinci dönemimizde daha da yorulacak, gayret göstereceğiz inşallah. Buradan bir müjdeyi paylaşmak istiyorum. Belediyemizde en düşük işçi maaşını %97 oranında artırarak net 27 bin 500 TL’ye yükseltiyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Rabbim bereket versin.” şeklinde müjdeyi işçilere duyurdu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir