Fransız Kıyamet Kahini Geçmişten Seslendi! Nostradamus’un 2024 Kehanetleri Dünyayı Sil Baştan Değiştirecek

Nostradamus’un 1555 tarihli “Les Propheties” (Kehanetler) adlı metnine göre, 2024 yılı küresel çekişmelerin, kraliyet kargaşasının ve insani felaketlerin devamını getirecek.

16. yüzyılda yaşamış ünlü Fransız kıyamet kahini Nostradamus’un gelecek yıla ilişkin tahminlerinde neler var?

Yazıları muğlak olsa da Adolf Hitler’in yükselişini, 11 Eylül saldırılarını ve COVID’i öngörmekle anıldığını unutmayın.

Size 2024’ün iç yüzünü anlatmadan önce, Nostradamus’un kehanetlerinin yorumlanmasının tartışmalı olduğunu ve kesinlikle gerçeklerden çok varsayımlara dayandığını da unutmamak gerekir.

Daha önce de yanılmıştı. Örneğin dünyanın 1999’da sona ermesi gerekiyordu ve Deccal’in 2023’te geleceğini tahmin etmişti.

Nostradamus’un 2024 yılı için yaptığı dört ana kehanet şu şekildedir:

  • Çin ile savaş: Nostradamus, “savaş ve deniz muharebesi” öngörüsünde bulunmuş ve “Kızıl düşman korkudan solgunlaşacak / Büyük Okyanus’u dehşete düşürecek” demiş. Bazıları “Kızıl düşman”la Çin’i kastetmiş olabileceğini düşünüyor.

  • Prens Harry İngiltere Kralı oluyor: “Kehanetler “deki pasajlardan biri “Adalar Kralı”nın “zorla kovulacağını” söylüyor. Bazıları Nostradamus’un Kral Charles III’e atıfta bulunduğuna inanıyor. Dahası, Nostradamus bu hükümdarın “kralın hiçbir işaretine sahip olmayacak biri” tarafından gasp edileceğini söyledi. Prens William’ın şu anki varis olduğu düşünülürse, bu Prens Harry’nin İngiltere’nin gelecekteki kralı olacağı anlamına geliyor.

  • Daha fazla iklim felaketi: Nostradamus, “Kuru toprak daha da kavrulacak / Ve görüldüğünde büyük seller olacak,” diye yazdı. Ayrıca aşırı hava olaylarını ve dünyadaki açlığı da öngörmüştü: “Haşere dalgası yoluyla çok büyük kıtlık”.
  • Yeni bir Papa seçiliyor: Astroloğun tahminlerine göre Papa Francis yakında değiştirilebilir. “Çok yaşlı bir Papa’nın ölümüyle / İyi yaşta bir Romalı seçilecek / Onun hakkında görüşünü zayıflattığı söylenecek / Ama uzun süre oturacak ve yoğun faaliyetlerde bulunacak” diyor Nostradamus. Pazar günü 87 yaşına basacak olan Papa Francis, sağlık sorunları yaşıyor ve kısa süre önce akciğer iltihabı ve nefes alma sorunları nedeniyle BM iklim konferansını kaçırmak zorunda kaldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir