Mehmet Ali Erbil Geri Vites mi Yaptı? Gülseren Ceylan’la Ayrılığı Hakkındaki Yeni Açıklaması Kafa Karıştırdı!

Nişan attığı Gülseren Ceylan’la ilgili maddiyat odaklı ve sert açıklamalarda bulunan Mehmet Ali Erbil’den U dönüşü geldi… Yeni açıklamalarda bulunan Mehmet Ali Erbil, kararı kendisinin verdiğini ima ederek ‘Ben ona göre yaşlı adamım’ dedi. Detaylar?

Şov dünyasının sevilen fakat aynı zamanda da fazla dobra bulunan ismi Mehmet Ali Erbil, yıllardır bitmek bilmeyen çapkınlıklarıyla gündem oluyor.

Son günlerde de kendisinden 40 yaş küçük, hayatına aniden giren ve aniden evlilik kararı aldığı Gülseren Ceylan’la magazin gündemini meşgul ediyordu kendisi.

Aşkları, aralarındaki yaş sebebiyle ve Gülseren Ceylan’ın Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil’den bir yaş küçük olduğu gerçeği sebebiyle epey eleştiriye maruz kalmıştı.

Fakat çift, şu kısacık süreye inişli çıkışlı bir ilişki sığdırmış olsa da her fırsatta birbirlerine duydukları büyük aşkı dile getirdi. Durumun parayla ilgisi olmadığını, hayatlarında hiç olmadıkları kadar mutlu olduklarını söylediler…

Ama işte ne derler.. Çabuk başlayan aşklar çabuk biter. Evlilik hazırlığındaki Mehmet Ali Erbil ve Gülseren Ceylan’ın aşkı da geçtiğimiz saatlerde sürpriz (!) bir şekilde bitti.

Geçtiğimiz saatlerde, Yeni Günaydın’a konuşan Mehmet Ali Erbil ayrılık hakkında oldukça enteresan ve sert açıklamalarda bulunmuştu.

‘Zaten son zamanlarda istekleri bitmiyordu. Ev, araba, pırlantalar istiyordu. Zaten kredi kartım ondaydı ama yine de para hırsı ağır bastı. Giderken 180 bin lira değerinde tek taş yüzüğü de aldı.’ açıklamasında bulunmuştu.

Fakat şaşırırsınız, az önce Mehmet Ali Erbil’den bir U dönüşü geldiği iddia edildi. Birkaç saat önce Gülseren Ceylan’la ayrılığı hakkında maddiyat odaklı açıklamalarda bulunan Mehmet Ali Erbil, Yeni Günaydın’a yeni açıklamalarda bulundu.

‘Gülseren ile ayrıldık, geri dönüşü yok. O benim için ailesini ve işini bıraktı tamamen aşk için yaptı. Aynı pencereden bakamadık hayata. Ben ona göre yaşlı bir adamım torun torba sahibiyim. Aramızdaki yaş farkını düşününce böyle bir karar aldım. İlk defa hayatımda tek eşli yaşadım oda Gülseren ile olan beraberliğimdeydi. Şunu özellikle belirtmek isterim ki iki taraftanda aldatma kesinlikle olmadı. Gülseren gözü dışarda bir kız değildi, hatta bunu İbrahim Tatlıses de söyledi’ dedi.

Gülseren Ceylan da Yeni Günaydın’a açıklama yaptı, yüzüğü geri vermediğini de doğruladı.

‘Ortak karar ile ayrıldık, karakter çatışması yaşadık. Aldatma kesinlikle yok. Eşyalarımı topladım ve evinden ayrıldım.  İlişkimiz bitti, bundan sonrası ki hayatım sadece beni ilgilendirir onun hayatı da onu ilgilendirir.  Evden ayrıldığım için arkadaşımın evine yerleştim. Benim ona olan sevgim asla maddiyatla alakalı değildi. Nişan yüzüğümüz de ondan bana hatıra’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir